20 сiчня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
27.02.2018
Untitled Document

Терапія тваринами для вихованців Кременчуцької виховної колонії Північно-Східного міжрегіонального управління

До вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції на гостини завітав новий чотирьохлапий друг - лабрадор Річард.

Зустріч організували в рамках постійної співпраці адміністрації колонії з «Церквою Христа Спасителя». Прихожани, які на постійній основі проводять з хлопцями духовно-просвітницькі та розважально-інтелектуальні заходи, запропонували один із нових та діючих методів терапії для підлітків – спілкування з прирученою собакою. Адміністрація відразу погодилась на пропозицію. Часто підлітки прибувають в колонію вороже налаштовані, мають проблеми у спілкування, не йдуть на контакт.

Новий формат дозволить уникнути у юнаків проблем у спілкуванні, конфліктів з однолітками та дорослими, зняти процес внутрішньої напруги. Пет-терапія дозволить повернути хлопців, які в минулому зустрічалися з жортокістю, глузуванням, непорозумінням та неповагою, до повноцінного соціального життя. Хлопці із радістю прийняли в свою родину нового товариша Річарда, якому нещодавно виповнилось пів-року. Сприйняли сеанс спілкування як заохочення, радісну подію, гру, яка дозволила їм приміряти на себе нові ролі. Даний напрямок терапії керівництво колонії планує ввести для вихованців на постійній основі.

«Вченими було доведено, що, спілкуючись з тваринами на примітивному тактильному рівні і отримавши можливість надавати мінімальний догляд за собаками (вигулюючи їх, розчісуючи, беручи участь в годуванні), молодь стає спокійніше реагувати на навколишні подразники», - наголосив начальник колонії Олександр Сайко.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »