19 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
01.03.2018
Untitled Document

В Торецькій виправній колонії (№2) ведеться робота із заміни ламп охоронного освітлення на сучасні світлодіодні прожектори

З метою підвищення надійності ізоляції засуджених, поліпшення умов несення служби співробітниками установи "Торецька виправна колонія (№2)" в нічний час, в установі ведеться робота з заміни ламп охоронного освітлення на більш сучасні світлодіодні прожектори. За рахунок спеціального фонду були придбані освітлювальні прилади, захищені від попадання пилу та струменів води, здатні цілодобово працювати на відкритому повітрі. Всього було закуплено двісті одиниць прожекторів, яких достатньо для заміни ламп на всьому периметрі зони, що охороняється.

На даний час проведено заміну ламп охоронного освітлення на прожектори на тридцяти одній стійці охоронного освітлення на ділянках забороненої зони №№ 1-4, 6-8. Нові прожектори дають більше освітлення території, що підвищує видимість чатовим в темний час доби та посилює надійність охорони установи. Також вони дають змогу регулювати кут установки, що дозволяє направити світло в необхідний бік на найбільш важливі ділянки місцевості.

Як відмітив перший заступник начальника установи майор внутрішньої служби Андрій Середа, що освітлення території, яка охороняється, та підступів до неї – є одним з елементів безпеки особового складу, підвищення пильності співробітників та створення більш комфортних умов праці. Тому керівництво установи буде і в подальшому приділяти значну увагу осучасненню світлових приладів, які використовуються в колонії, та підтриманню їх стану на належному рівні.

ДУ Торецька виправна колонія Південно-Східного МРУ ПВКПП МЮ (№ 2)

версія для друку
Розширений пошук »