19 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
01.03.2018
Untitled Document

Тренування групи найбільш підготовлених працівників Софіївської виправної колонії (№ 45)»

Hа базі державної установи «Софіївська виправна колонія (№45)» було організовано чергові практичні навчання групи найбільш підготовлених працівників установи, під керівництвом майора внутрішньої служби Сергія Відніка, першого заступника начальника установи.

Під час проведення занять відпрацьовано та удосконалено напрацьовані навички тактичних дій особового складу під час виникнення надзвичайних обставин, а також проведення обшуків в установах Державної кримінально-виконавчої служби.

Також було проведено відпрацювання індивідуальних та колективних стройових прийомів особовим складом, що входить до групи найбільш підготовлених працівників установи, зі щитом та у захисному споряджені.

По закінченню навчань даним підрозділом було отримано оцінку «добре». Як зазначив начальник установи полковник внутрішньої служби Володимир Халавка проведення вказаних навчань дає можливість особовому складу групи та атестованим працівникам Софіївської виправної колонії (№ 45) досконало та єфективно діяти при виникненні надзвичайних обставин, створювати умови для підтримання належного порядку в установі, своєчасно реагувати на зміну оперативної обстановки.

Державної установи «Софіївська виправна колонія (№ 45)» капітан внутрішньої служби

версія для друку
Розширений пошук »