23 березня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
01.03.2018
Untitled Document

В Мелітопольській установі виконання покарань (№144), що на Запоріжжі, тривають практичні заняття з дистанційного навчання англійської мови

В Мелітопольській установі виконання покарань (№144) реалізується освітня «Програма дистанційного вивчення англійської мови для молоді, що відбуває покарання в місцях позбавлення волі» за ініціативою громадської організація «Союз «Золотий Вік України», яка вже з 2009 року плідно співпрацює з Державною пенітенціарною службою України.

Неповнолітні засуджені проходять курс навчання англійської мови під керівництвом вчителя англійської мови ЗОШ №28, що діє при установі, Тетяни Недялко. Створені всі необхідні умови для дистанційного навчання засуджених, крім того спільно із співорганізаторами створено електронні поштові скриньки для реєстрації неповнолітніх засуджених у системі «Lingva Skills».

Мета цього проекту спрямована на надання можливості кожному українцю безкоштовно вивчати іноземні мови завдяки переведенню цієї технології в онлайн. Навчання будується не на зазубрюванні правил, а на інтуїтивному відчутті мови! Кожний урок складається з трьох видів вправ, різних за складністю. За виконання вправ нараховуються бали та вибудовується рейтинг успішності.

За словами президента ГО «Союз «Золотий Вік України» Яни Баранової знання іноземної мови допоможе вихованкам стати всебічно розвинутою особистістю, визначитися з майбутньою професією, будувати своє майбутнє, допоможе їм віднайти своє місце в суспільстві та стати гідними громадянами своєї країни.

Мелітопольська установа виконання покарань
Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№144)

версія для друку
Розширений пошук »