13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
01.03.2018
Untitled Document

В Кременчуцькій виправній колонії (№69) Північно-Східного міжрегіонального управління попереджено спробу доставки заборонених предметів

Завдяки професійним та вмілим діям співробітників державної установи «Кременчуцька виправна колонія (№69)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, було попереджено спробу доставки заборонених предметів до зони, що охороняється.

Так, о 19: 25, від чатового поста надійшла інформація, що невідома особа здійснила перекид на територію установи, що знаходиться під охороною. Під час огляду місця події був виявлений пакунок з кристалічною речовиною білого кольору невідомого походження, 3 мобільні телефони та акумуляторна батарея.

За фактом вилучення були складені відповідні матеріали та повідомлено до Крюківського ВП ГУНП в Полтавській області та до слідчого відділу Державної кримінально-виконавчої служби України Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції для прийняття рішення згідно з вимогами чинного законодавства України.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »