23 березня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
02.03.2018
Untitled Document

Начальник Південно-Східного міжрегіонального управління взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів області щодо протидії злочинності

У прокуратурі області проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів області, де обговорено стан протидії злочинності, у тому числі в її організованих формах та на пріоритетних напрямах, на території Дніпропетровської області за 2017 рік.

У нараді взяв участь голова Дніпропетровської міської ради Борис Філатов, керівники правоохоронних органів області, у тому числі начальник Південно-Східного міжрегіонального управління полковник внутрішньої служби Костянтин Невєров, а також керівники місцевих прокуратур.

Нарадою відзначено, що правоохоронними органами області вжито необхідних організаційно-практичних заходів для зміцнення законності, недопущення правопорушень проти основ національної безпеки, посилення протидії корупції, захисту прав громадян та інтересів держави від неправомірних посягань.

Так, вдалось досягнути зменшення рівня загальної злочинності (на 12,7%), грабежів (на 37%), розбоїв (на 28,6%), а також зниження рівня злочинності серед неповнолітніх. У минулому році зменшилась кількість вчинених підлітками тяжких та особливо тяжких злочинів на 11%, умисних вбивств – на 50%, крадіжок – на 5,5%, розбоїв – на 55,5%, шахрайств – на 50%.

Натомість є ряд проблемних питань, які потребують невідкладного вирішення.

За результатами наради визначено низку спільних узгоджених заходів щодо подолання проблемних питань, покращення діяльності правоохоронних органів області у протидії злочинності. За матеріалами сайту https://dnipr.gp.gov.ua

версія для друку
Розширений пошук »