19 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
03.03.2018
Untitled Document

На базі державної установи «Замкова виправна колонія (№58) відбулась виїзна розширена нарада за участю керівництва Адміністрації ДКВС України

Hа базі державної установи «Замкова виправна колонія№58) відбулася виїзна розширена оперативна нарада з підведення підсумків службової діяльності відділів охорони, режиму і охорони, нагляду і безпеки та відомчої пожежної охорони установ виконання покарань і слідчого ізолятору Центрально – Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції за результатами роботи у 2017 році.

У нараді приймали участь - перший заступник начальника Адміністрації ДКВС України Крикушенко Олександр Георгійович, начальник управління ДКВС України Адміністрації ДКВС України полковник внутрішньої служби Бондаренко Олексій Анатолійович, заступник начальника відділу охорони та діяльності служб Управління Державної кримінально-виконавчої служби Адміністрації ДКВС України полковник внутрішньої служби Амброз Сергій Дмитрович, заступник начальника управління – начальник відділу режиму, нагляду і безпеки установ виконання покарань Управління Державної кримінально-виконавчої служби Адміністрації ДКВС України підполковник внутрішньої служби Чабанюк Сергій Іванович та керівництва Центрально – Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінльних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Під керівництвом першого заступника начальника Адміністрації ДКВС України Крикушенка Олександра Георгійовича, у супроводі начальника Замкової виправної колонії №58 полковника внутрішньої служби Новосядлова О.В., відвідувачами здійснено обхід об'єктів установи. Зокрема, відвідано приміщення відділлу охорни, облаштування відомчої пожежної частини, міжзонного КПП, оглянуто стан та облаштування забороненої зони. Також проведено обхід житлових приміщень ізольованого сектору для утримання засуджених до довічного позбавлення волі, перевірено стан облаштування дисциплінарних приміщень та порядок утримання засуджених у відділеннях соціально-психологічної служби.

Наступним об'єктом для уваги стала їдальня установи та цех для приготування їжі. Засуджені установи повністю забезпечені необхідним раціоном, відповідно до затверджених стандартів, їдальня обладнана лінією самообслуговування, функціонує тут і міні-пекарня.

Для відвідувачів були проведені практичні заняття щодо дій групи швидкого реагування, інструктаж чергової зміни, варти відділу охорони при заступанні на службу, порядок заряджання та розрядження зброї.

У ході наради в актовому залі установи підведено підсумки діяльності відділів охорони, режиму і охорони, нагляду і безпеки та відомчої пожежної охорони установ виконання покарань і слідчого ізолятору Центрально – Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції за результатами роботи у 2017 році та доведено завдання на період 2018 року.

Нарада проходила у динамічній та продуктивній атмосфері, вирішувались важливі та актуальні питання діяльності установ, озвучувались проблемні питання та відшуковувались оптимальні шляхи їх вирішення. Варто зауважити, що саме таке відкрите обговорення та спільне вирішення робочих питань є запорукою злагодженої та ефективної діяльності.

На завершення наради кращі працівники були заохочені грамотами.

Центрально – Західне міжрегіональне управління

версія для друку
Розширений пошук »