14 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
07.03.2018
Untitled Document

Керівник Центрально – Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції привітав жінок – співробітниць з Міжнародним днем прав жінок і миру

Цього прекрасного весняного дня, начальник управління Василь Дремлюга привітав особисто усіх жінок, які працюють у пенітенціарній системі, особливу увагу звернув на жінок, які працюють у системі понад 35 років та подякував за їх віддану працю, побажавши міцного здоров'я, жіночого щастя та ще більшої краси, щоб кожний день радував увагою і турботою близьких,щоб життя наповнювалось новими враженнями, тільки позитивними емоціями, яскравими відкриттями.

Особливої поваги заслуговує - Свирид Тетяна Антонівна, яка працює у «Вінницькій установі виконання покарань (№ 1)» на посаді завідувача канцелярії понад 50 років. Народилась Тетяна Антонівна 12 листопада 1948 року в селі Мізяківські Хутори Вінницького району, Вінницької області.

Трудову діяльність у кримінально-виконавчій службі розпочала у віці 19 років на посаді друкарки Підрозділу АЯ-128/176 Управління Внутрішніх Справ у Вінницької області. У УВП (№1) зустріла свою долю – чоловіка Володимира Опанасовича Свирида, який працював в установі. Разом з чоловіком в установі пропрацювали понад 30 років. На посаду завідувача канцелярії призначена 01 березня 1993 року і плідно працює до теперішнього часу.

Про цю жінку можна сказати, що вона – професіонал своєї справи на роботі, турботлива матір вдома та чудова бабуся. Постійно удосконалює свій професіональний рівень, ділиться набутими знаннями з молодшими колегами.

А ще, в державій установі «Літинська виправна колонія (№123)» працює надзвичайна жінка - Юрченко Катерина Єліферівіна, яка 48 років свого життя присвятила роботі в установі. Народилась Катерина Єліферівіна 6 грудня 1947 року в смт Літин Вінницької області в родині робітників.

У вересні 1969 року розпочала свій трудовий шлях в установі ІВ-301/п-1, під час якого обіймала різні посади: нормувальника по праці і заробітні платі, інженера технічної частини по нормуванню матеріалів, старшого інспектора групи кадрів, завідувача канцелярії. У 2012 році була призначена на посаду провідного фахівця з режиму секретності групи режимно-секретної роботи, на якій перебуває по теперішній час.

Тож шановні Жінки, зі святом весни Вас. Будьте завжди усміхненими, сповненими надій та такими ж витонченими і прекрасними, як сама весна. Нехай це весняне свято подарує душевну гармонію, ніжність перших квітів, особисте щастя та благополуччя.

З повагою начальник управління Василь Дремлюга

Центрально –Західне міжрегіональне управління

версія для друку
Розширений пошук »