20 сiчня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
07.03.2018
Untitled Document

B державній установі «Одеська установа виконання покарань (№21)» відбулось урочисте відкриття аптеки

Ця подія - результат плідної співпраці Міжнародного Комітету Червоного Хреста та керівництва Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції. У заході взяли участь в.о. начальника Управління Олександр Ярмоленко, заступник начальника Управління Анатолій Ковтун, начальник ДУ «Одеська установа виконання покарань (№21)» полковник внутрішньої служби Володимир Мастицький та голова Офісу Міжнародного Комітету в Одесі Максим Заболуєв.

В своєму інтерв’ю представникам ЗМІ Максим Заболуев зазначив, що відкриття аптеки - це пілотний проект, який проводиться в Україні представниками Червоного Хреста та Міністерства юстиції України. Для реалізації проекту спільним рішенням було обрано три установи виконання покарань, серед яких ДУ «Одеська установа виконання покарань (№21)».

На сьогоднішній день завершено перший етап проекту: зроблено капітальний ремонт приміщень аптеки та придбано необхідне обладнання. На другому етапі будуть придбані необхідні базові медичні препарати та діагностичні засоби.

версія для друку
Розширений пошук »