14 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
13.03.2018
Untitled Document

В Кременчуцькій виховній колонії Північно-Східного міжрегіонального управління відбувся Круглий стіл

B державній установі «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбувся Круглий стіл «Педагогічні роздуми А.С. Макаренка. Минуле і сьогодення».

Захід приурочили до 130-ї річниці від дня народження педагога Антона Семеновича Макаренка. Червоною лінією зустрічі стало обговорення педагогічних ідей педагога та втілення їх в умовах сьогодення колонії, в умовах особливої уваги до особистості засудженого та підготовки його до життя на волі. Учасники обговорили обов’язки педагогів, а також і юнаків, де головним є почувати себе людьми з різних сторін. Виокремили «закон руху вперед», зосередили увагу на тому, що дорослі і діти – це єдиний колектив. А робота колективу будується на далеких і близьких цілях, на побудову системи перспективних ліній. Зокрема: близька перспектива – це віра в завтрашню радість, середня перспектива – проект дії трохи віддаленої у часі, далека перспектива – майбутнє вихованця чи майбутнє колонії. Особливу увагу учасники звернули на всебічний розвиток юнака, на бажання хлопців змінюватися, на використання інноваційних методів і форм роботи, на бажання кожним підлітком розкрити свій внутрішній потенціал та особистісні здібності.

«Однозначно, специфіка ресоціалізації вихованців достатньо складна і багатозначна. Тож потрібно кожному працювати так, щоб діти, які потрапили в конфлікт із законом, після відбуття покарання, більше ніколи не здійснювали злочин», - наголосив начальник колонії Олександр Сайко.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »