21 лютого 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
03.04.2018
Державна кримінально-виконавча служба України

АДМІНІСТРАЦІЄЮ ДЕРЖАВНОЇ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ТИМЧАСОВО ПРИПИНЕНО ДІЯЛЬНІСТЬ КОНТРАГЕНТСЬКОГО ОБ’ЄКТА ЧЕРЕЗ НЕЗАДОВІЛЬНІ УМОВИ ТРИМАННЯ ЗАСУДЖЕНИХ ТА НАЯВНІСТЬ ІНШИХ ПОРУШЕНЬ

Працівниками Адміністрації ДКВС України 29.03.2018 здійснено раптову перевірку контрагентського об’єкту ТОВ «Виробниче об’єднання «ПАПІР-МАЛ», на якому залучалися до праці засуджені до обмеження волі з Бердичівського виправного центру (№ 108). Під час перевірки виявлено ряд грубих порушень вимог чинного законодавства щодо комунально-побутового забезпечення засуджених та організації нагляду за їх поведінкою.

Засуджені мали можливість вільно користуватися незареєстрованими засобами мобільного зв’язку та іншими забороненими предметами.

За результатами перевірки керівництвом Адміністрації ДКВС України доручено негайно повернути засуджених до установи та заборонено їх працевикористання до усунення виявлених недоліків.
Адміністрацією ДКВС України і надалі будуть вживатися заходи щодо забезпечення належних умов тримання та працевикористання засуджених.

Управління Державної кримінально-виконавчої служби України

версія для друку
Розширений пошук »