26 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
27.04.2018
Untitled Document

На базі Олексіївської виправної колонії (№ 25) Північно-Східного міжрегіонального управління проведені навчально-методичні збори кінологічних служб установ виконання покарань України

На базі державної установи «Олексіївська виправна колонія (№ 25)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, було проведено навчально-методичні збори зі старшими інспекторами з кінології установ виконання покарань, слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби України та відповідальними за стан діяльності кінологічної служби від міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Під час зборів учасників ознайомили з характеристикою установ виконання покарань Північно-Східного міжрегіонального управління та Олексіївської виправної колонії (№ 25). Розглянули результати діяльності кінологічної служби у 2017 році та 1 кварталі 2018 року, обговорили перспективи розвитку службової кінології в ДКВС України. На показових заняттях кінологи зі службовими собаками продемонстрували комплекс загальної підготовки, комплекс спеціальної підготовки та подолання смуги перешкод. Продемонстрували свої можливості під час виконання службових обов’язків: роботу групи догляду на блокпосту, догляд транспортного засобу та затримання правопорушників, які намагались втекти.

Заступник начальника Адміністрації ДКВС України Володимир Мелюхов зазначив, що розвиток кінологічної служби ДКВС України є одним з пріоритетних напрямків служби, звернув увагу кінологічних служб кожної установи щодо удосконалення роботи в цьому напрямку у майбутньому. Слід зазначити, що кінологічна служба ДКВС України є найбільшою серед правоохоронних органів і налічує 1626 собак, з яких 596 розшукових та 1025 вартових, які охороняють 52 км периметрів виправних колоній та слідчих ізоляторів.

Північно-Східне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції нараховує 17 установ, на балансі яких знаходяться службові собаки (8 розплідників – Харківська область, 5 – Полтавська область, 3 – Сумська область та 1 – Луганська область). Для забезпечення надійної охорони установ функціонують 85 постів вільного обвартування, 18 блок-постів та 9 постів глухої прив’язі. Для догляду вантажів, охорони об’єктів, проведення інших заходів з підтримання режиму в установах міжрегіонального управління використовується 226 службових собак, з яких: 72 – розшукових та 154 – вартових.

В установах Харківської області облаштовано 8 розплідників, в яких знаходяться 117 службових собак, з яких: 34 – розшукових та 83 – вартових.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »