26 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
07.05.2018
Untitled Document

Продовжується модернізація державної установи «Київський слідчий ізолятор»

07 травня 2018 року державну установу «Київський слідчий ізолятор» Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції з робочим візитом відвідали начальник Управління Державної кримінально-виконавчої служби України полковник внутрішньої служби Бондаренко О.А. та начальник відділу організації діяльності слідчих ізоляторів Управління Державної кримінально-виконавчої служби України підполковник внутрішньої служби Булко О.С.

Під час візиту представниками Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України здійснено обхід режимних корпусів для тримання осіб, узятих під варту та засуджених.

При цьому особлива увага зверталась на стан усунення недоліків щодо умов тримання осіб під вартою, виявлених під час моніторингового візиту 05 квітня 2018 року Уповноваженим з прав людини Людмилою Денісовою. Також перевірено хід ремонтних робіт, що проводяться наразі в установі, зокрема, в камерах для тримання осіб, які прямують транзитом, приведення карцерних приміщень у відповідність до європейських стандартів, реконструкцію кімнати прийому передач та перебудову режимного корпусу для тримання жінок.

версія для друку
Розширений пошук »