26 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
08.05.2018
Untitled Document

Шановні колеги!
Від мене особисто та колективу Адмiністрації Державної кримінально-виконавчої служби України,
прийміть найщиріші вітання
з Днем пам’яті та примирення, а також 73-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Проходять десятиліття, змінюються покоління, але Велика Перемога, як символ національної гордості, військової слави і доблесті нашого народу, залишається навічно вписаною в героїчний літопис Вітчизни!

Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі, які разом із солдатами антигітлерівської коаліції врятували від фашистського рабства країни поневоленої Європи. Понад 4 мільйони українських воїнів та більше 5 мільйонів мирних українців загинули в тій страшній війні. Крізь полум’я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок та непоправні втрати йшов наш народ до великої перемоги. У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму.

Низький уклін вам, дорогі ветерани, низький уклін усім, хто ціною неймовірних зусиль дав нам вічний урок мужності. І через багато десятиріч ми вчимось у вас відданості своїй країні та незламного духу у боротьбі за неї.

Велика перемога горить вічним вогнем в наших серцях. Це те, що об'єднує нас і робить непереможними перед обличчям будь-яких випробувань.

Сподіваюся, що ці історичні дати стануть початком примирення. Вірю, що вже скоро ми станемо свідками ще однієї перемоги нашого народу.

Від усієї душі бажаю Вам здоров'я, щастя, благополуччя, мирного неба над головою і невичерпної віри в краще майбутнє України.

З глибокою повагою,
В. о. начальника Адміністрації
Державної кримінально-виконавчої
служби України

О.Г. Крикушенко

версія для друку
Розширений пошук »