26 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
10.05.2018
Untitled Document

Світлій пам’яті колеги

Адміністрація Державної кримінально-виконавчої служби України висловлює глибоке співчуття з приводу смерті Грищенка Анатолія Васильовича, колишнього начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області.
Наше суспільство втратило досвідченого керівника, авторитетну Людину з великої літери. Життєвий шлях Анатолія Васильовича – зразок людської гідності, добропорядності та мудрості.
Грищенко Анатолій Васильович народився 15 липня 1955 року в с. Ганнівка, Мар’їнського району, Донецької області.
З вересня 1970 року по березень 1974 року навчався у Велико-Анадольському лісовому технікумі.
Служив в Збройних Силах з травня 1974 року по травень 1976 року.
З травня 1977 року по квітень 1988 року працював директором Мар’їнської районної кіномережі.
В 1991 році закінчив Донецький державний університет, а в 1998 році Донецьку державну академію управління.
У квітні 1988 року розпочав службу в органах внутрішніх справ. З 1988 року по 1998 рік пройшов трудовий шлях від майстра до заступника начальника із працевлаштування спецконтингенту та виробництва установи виконання покарань № 82 УМВС України в Донецькій області.
В травні 1998 року був призначений на посаду начальника установи, він же директор підприємства установи виконання покарань № 124 УМВС України в Донецькій області. На цій посаді Грищенко Анатолій Васильович пропрацював до липня 2010 року.
З липня 2010 року по липень 2017 року очолював управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області.
Полковник внутрішньої служби Грищенко Анатолій Васильович віддав майже 30 років свого життя службі в органах внутрішніх справ та Державній кримінально-виконавчій службі України. За цей час зарекомендував себе професійно грамотним, ініціативним і принциповим співробітником. Мав добру спеціальну підготовку та досвід керівної роботи, організаторські та аналітичні здібності, почуття особистої відповідальності за доручену справу.
У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Анатолія Васильовича. Нехай милосердний Господь упокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні. Світла пам’ять про нього назавжди збережеться в наших серцях.

Вічна Пам'ять!

В. о. начальника Адміністрації
Державної кримінально-виконавчої
служби України

О.Г. Крикушенко

версія для друку
Розширений пошук »