26 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
11.05.2018
Untitled Document

РИЗИКУЮЧИ ЖИТТЯМ ТА ЗДОРОВ’ЯМ, ПОПЕРЕДЖЕНО ДОСТАВКУ ЗАБОРОНЕНИХ ПРЕДМЕТІВ ДО ЗАПОРІЗЬКОГО СІЗО

09 травня 2018 року, близько 21 год. 00 хв. під час реалізації раніше отриманої оперативної інформації з метою попередження можливої спроби перекиду оперативною групою Запорізького СІЗО поблизу основної огорожі влаштовано засідку. Після здійснення перекиду пакунку при спробі затримання невідомі особи здійснили два постріли зі зброї, після чого останнім вдалося втекти з місця події.

В цей же час в зоні, що охороняється затримано засудженого з числа господарчої обслуги М., під час спроби отримання перекиду через основну огорожу від невстановлених осіб. При догляді в засудженого М. було виявлено та вилучено мобільний телефон «Нокіа» в корпусі чорного кольору, пакунок перемотаний клейкою стрічкою «Скотч» в середині якого знаходилися: поліетиленовий згорток з речовиною сіро-зеленого кольору зі специфічним запахом, схожа на наркотичну, паперовий згорток з речовиною сіро-зеленого кольору зі специфічним запахом, схожа на наркотичну, 2 пачки дріжджів, 2 медичних шприца по 2 мл та 1 медичний шприц обємом 5 мл, пластиковий флакон з написом «тропікамід фармак» 10 мл з прозорою рідиною, поліетиленовий «зіп» пакет з кристалічною речовиною білого кольору схожою на наркотичну в кількості 3 штуки.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Олександрівського відділення поліції Дніпровського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області. На даний час проводяться слідчі дії.

Управління ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »