26 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
11.05.2018
Untitled Document

Підведені перші підсумки результатів співпраці Кримінально-виконавчої служби та Національної поліції у розкритті злочинів

11 травня 2018 року відбулася спільна нарада керівництва Адміністрації ДКВС України та Національної поліції.

У цій нараді взяли участь заступник начальника Адміністрації ДКВС України Володимир Мелюхов, перший заступник глави Нацполіції В’ячеслав Аброськін, а також керівники оперативних підрозділів Нацполіції та міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Володимир Мелюхов зазначив, що після проведення настановної наради у лютому цього року, співпраця між двома відомствами покращилася. Зокрема, це стосується роботи у сфері протидії організованій злочинності, боротьби з кримінальними «авторитетами» та протидії наркозлочинності.

За словами першого заступника глави Нацполіції В’ячеслава Аброськіна, в установах виконання покарань перебуває понад 57 тисяч осіб, які створюють небезпеку для суспільства. Навіть сидячи у СІЗО – вони намагаються керувати злочинними групами та вчиняти злочини за цими стінами. Тому, ця робота вкрай важлива, як для запобігання злочинів на волі, так і за стінами установ виконання покарань.

Наприкінці наради Володимир Мелюхов та В’ячеслав Аброськін висловили взаємну готовність до співпраці та покращення результатів взаємодії двох відомств.

Управління персоналу Адміністрації ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »