26 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
14.05.2018
Untitled Document

День матері та родини відзначили урочистими заходами в Мелітопольській установі виконання покарань (№144), що на Запоріжжі

В державній установі «Мелітопольська установа виконання покарань (№144)» 13 травня святкували чудове свято – День матері та родини, яке присвячене нашим найближчим та найріднішим людям, без яких наше життя просто неможливе, тим, хто був з нами із самого народження, хто навчав нас життю та любові.

Традиційно в це свято всі діти – і малі, і дорослі дарять своїм матерям теплі слова, квіти і свою ласку. Скільки б нам не було років – ми назавжди залишимось для мам малими дітьми, яким потрібна допомога, захист та підтримка. До кого ж, як не до матері ми звертаємось за допомогою, кого в першу чергу згадуємо, колі опиняємося у біді? Завжди в серці МАМА.

В цей день лунали вірші та пісні, засуджені переглянули відео – презентації та художній фільм про матусь. Вони з посмішками, але водночас зі сльозами на очах згадували своє дитинство, свою родину, своїх дітей.

Сьогодні ще раз засуджені пригадали своїх матусь, і зрозуміли, що сила материнської любові невичерпна та цілюща. Ми завжди біжимо до мами, коли щось болить – тільки вона може пригорнути до себе так, що наш біль в мить зникає. В її руках немає покою та втоми – вони чудотворні. А мамині очі! Скільки можна в них прочитати. В них - все наше життя.

Неможливо показати всю любов матері, яку оспівували та зображували в усі часи митці в піснях, віршах, полотні. Любов матері незрівнянна. Хіба можемо ми відплатити за її любов, за безсонні ночі біля нашого ліжка, за її всепрощення, за її щоденну працю за ради нашого життя.

Давайте щомиті дарувати матері свою любов. Найбільший подарунок для неї – щасливі очі її дитині!

версія для друку
Розширений пошук »