26 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
16.05.2018
Untitled Document

На базі Диканівської виправної колонії (№12) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено підсумкову нараду з першими заступниками начальників

16 травня 2018 року, на базі державної установи «Диканівська виправна колонія (№12)», відбулася розширена нарада з першими заступниками начальників, начальників підрозділів охорони, режиму, нагляду і безпеки установ Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції за підсумками роботи у першому кварталі 2018 року.

В заході взяли участь заступник начальника управління - начальник відділу охорони та діяльності служб Управління Державної кримінально-виконавчої служби Адміністрації ДКВС України Святослав Боярчук та перший заступник начальника міжрегіонального управління Дмитро Індік.

Під час практичних занять на навчальних місцях присутнім було продемонстровано обладнання вартового приміщення, вартового дворику, КПП по пропуску транспорту, посту чатового – оператора, чергової частини та допоміжних приміщень, кімнати відпочинку працівників чергової зміни. Показано, яким чином організовується несення служби черговою зміною установи, в тому числі в ДІЗО, ПКТ та ДПК, порядок проведення поіменної перевірки засуджених, та розміщення інженерних загорож у забороненій зоні установи, ознайомлено с умовами тримання засуджених у відділеннях соціально-психологічної служби установи.

В ході наради були обговорені ключові питання, які потребують постійної уваги в діяльності підпорядкованих підрозділів. Виконуючий обов’язки начальника управління ДКВС України міжрегіонального управління Євгеній Веретун доповів про підсумки службової діяльності відділів охорони, режиму і охорони, нагляду і безпеки за перший квартал 2018 року.

Наостанок керівництвом управління та Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України була надана принципова оцінка діяльності виправних закладів міжрегіонального управління, відмічено установи, які досягли позитивних результатів, та акцентовано увагу на подальшому вирішенні проблемних питань в даному напрямку роботи.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »