04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
23.05.2018
Untitled Document

Співробітники воєнізованого формування Південно-Східного міжрегіонального управління стали переможцями у Міжнародному турнірі «АкваМастерс» в місті Мармарис (Турція)

З 16-20 травня 2018 року в місті Мармарис (Турція) пройшов міжнародний турнір «АкваМастерс». В якому взяли участь близько 900 спортсменів із 11 країн Європи та Азії. Переможцями турніру стали наші співробітники Олександр Баранець (дистанція 50 спина- золото з рекордом України в категорії Мастерс) 100 спина- золото( рекорд України в категорії Мастерс) Сергій Бабкін 100 спина- золото( рекорд України в категорії Мастерс, 50 на спині-золото, 200 на спині-срібло, 200 вільний стиль-срібло. Владислав Ведерніков 200 вільний стиль-золото, 100 вільний стиль-бронза, 50 вільний стиль-бронза. А також усі троє брали участь в естафетному плаванні 4*50 вільний стиль-срібло, 4*50 комбінований-бронза.

В загальну скарбничку збірної наші спортсмени вибороли 3 рекорди України, 15 медалей, з яких 5 золотих, 4 срібних та 6 бронзових медалей. Наступний етап пройде в Іспанії, також будуть розіграні путівки на чемпіонат Європи, який відбудеться в Словенії.