21 лютого 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
04.06.2018
Державна пенітенціарна служба України

Святкові заходи для дітей, які перебувають в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, з нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей!

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Відзначення Міжнародного дня захисту дітей започатковано ще в 1949 році рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок і покликано привернути увагу суспільства до дотримання прав дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку, незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого.

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей у кожній виховній колонії, слідчому ізоляторі та будинках дитини при виправних колоніях організовано та проведено культурно-масові та просвітницькі заходи.

У заходах взяли участь представники служб у справах дітей, регіональних центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, працівники культурно-просвітницьких закладів, інших зацікавлених державних органів, громадських та релігійних організацій.

Свято не може відбуватись без подарунків! Запрошеними гостями надана благодійна допомога у вигляді продуктів харчування, одягу, взуття, миючих засобів, предметів особистої гігієни, настільних ігор, канцелярського приладдя.

Місця несвободи - не місце для дітей, тому головними побажаннями гостей було найскоріше повернення дітей до своїх родин. Неповнолітні від щирого серця висловили вдячність гостям за їхні чуйні серця та небайдужість.

Серед основних проведених заходів було: урочисті привітання, проведення концертних програм, спортивних, розважальних програм та конкурсів, показ фільмів Так, для дітей, які знаходяться в будинках дитини при державних установах «Чернігівська виправна колонія (№ 44)» та «Чорноморська виправна колонія (№ 74)» проведені концертні програми «Діти – наше майбутнє». Активну участь у підготовці та організації концертних програм прийняли самі діти та їх матері.

В цей же день в державній установі «Кам'янська виправна колонія (№34)» відбулося урочисте відкриття нового сучасного будинку дитини для засуджених жінок, які мають дітей віком до трьох років та планують проживати спільно з ними.


Довідково: Всього проведеними заходами було охоплено близько 300 дітей, з них: у виховних колоніях 141, слідчих ізоляторах 130 та 27 в будинках дитини при виправних колоніях.

Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими

версія для друку
Розширений пошук »