25 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
11.06.2018
Державна пенітенціарна служба України

Результати моніторингових візитів представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини до установ виконання покарань і слідчих ізоляторів розглянуто на нараді в Адміністрації ДКВС України

08.06.2018 в Адміністрації ДКВС України під головуванням виконуючого обов’язки начальника Мелюхова В.А. за участі представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань реалізації національного превентивного механізму Петльованого В.Б. та керівника державної установи «Центр охорони здоров’я ДКВС України» Васильєва С.Г. відбулась нарада за результатами моніторингових візитів представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини до державних установ «Київський слідчий ізолятор», «Бучанська виправна колонія (№ 85)», «Луцький слідчий ізолятор», «Старобільський слідчий ізолятор».

На нараді були присутні перші заступники начальників Центрального, Західного та Північно-Східного міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, начальники зазначених державних установ, начальники медичних частин та начальники філій державної установи «Центр охорони здоров’я ДКВС України» у Волинській, Луганській та Київській областях.

У ході наради керівництвом Адміністрації ДКВС України та представником Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини вказано на недоліки, які виявлялись під час моніторингових візитів, а також обговорено та визначено основні заходи, що вживаються щодо усунення виявлених порушень у розрізі кожної установи. Виконуючий обов’язки начальника Адміністрації ДКВС України Мелюхов В.А. та представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань реалізації національного превентивного механізму Петльований В.Б. наголосили на необхідності запровадження в практику спільних нарад між Адміністрацією ДКВС України та Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за результатами моніторингових візитів до установ ДКВС України.

Управління ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »