25 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
11.06.2018
Державна пенітенціарна служба України

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!!!

До Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України надходять численні звернення засуджених та їх родичів з клопотаннями про переведення засуджених для дальшого відбування покарання з однієї установи виконання покарань до іншої. При цьому громадяни не володіють інформацією про перелік документів, необхідних для розгляду даного питання.

З метою допомоги засудженим та їх родичам, на сайті Державної кримінально-виконавчої служби України створено рубрику «Інформація для громадян з питань переведення засуджених», в якій розміщено детальну інформацію з питань переведення засуджених для дальшого відбування покарання з однієї установи виконання покарань до іншої та зразок відповідної заяви.

Із зазначеною інформацією можна ознайомитися за посиланням:

www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/888124

Водночас інформуємо, що наказом Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України від 30 травня 2018 року № 132/ОД-18 утворено Центральну комісію Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України та затверджено її склад. До повноважень цієї комісії належить розгляд питань про переведення засуджених з однієї установи виконання покарань до іншої.

Звертаємо Вашу увагу, що до клопотання близьких родичів чи членів сім’ї засудженої особи про переведення засудженого для дальшого відбування покарання з однієї установи виконання покарань до іншої з підстави «відповідно до місця постійного проживання близьких родичів та/або членів сім’ї засудженого» обов’язково додаються відповідні підтверджуючі документи:

- копії паспортних документів близьких родичів чи членів сім’ї засудженої особи;
- оригінали або нотаріально засвідчені копії довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування близького родича чи члена сім’ї, який звернувся з клопотанням;
- документи, що підтверджують наявність родинних стосунків (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб тощо).
До свідоцтва про народження дитини засудженого додатково додаються довідка про реєстрацію місця проживання або місця перебування дитини та інформація служби у справах дітей за місцем проживання дитини та за місцем проживання засудженого про позбавлення або поновлення його батьківських прав.

версія для друку
Розширений пошук »