25 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
11.06.2018
Державна пенітенціарна служба України

В установах виконання покарань Північно-Східного міжрегіональному управління проходить державна підсумкова атестація

В установах виконання покарань Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції організовано проведення державної підсумкової атестації.

В установах будуть проходити іспити з таких предметів як українська мова та література, математика, англійська мова, хімія, фізика, історія України, географія, біологія та із зарубіжної літератури. Всього іспити складатимуть 301 засуджений, які завершили своє навчання в дев’ятому та одинадцятому класі. Після складання іспитів всі засуджені, які здобували знання в школах установ, отримають атестат про отримання освіти.

Заступник начальника Північно-Східного міжрегіонального управління Валентина Вельцен зазначила, що, згідно з Європейською конвенцією про захист прав людини та основоположних свобод, Конституції України, засуджені мають таке саме право на освіту, як й інші громадяни. Освіта відіграє важливу роль для ресоціалізації осіб, які вчинили злочини, попередження рецидивної злочинності та забезпечення безпеки суспільства.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »