25 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
11.06.2018
Державна пенітенціарна служба України

Навчальні збори керівництва Північно-Східного міжрегіонального управління

11 червня 2018 року, на базі державних установ «Олексіївська виправна колонія (№ 25)» та «Качанівська виправна колонія (№54)», було проведено навчальні збори керівництва Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та персоналу підпорядкованих установ виконання покарань.

В Олексіївській виправній колонії (№ 25) учасники зборів оглянули нову дільницю слідчого ізолятору, де ознайомились з умовами тримання для ув’язнених. Також оглянули крамницю для засуджених, яка обладнана терміналом для користуванням платіжними картками, де засуджені мають змогу придбати продукти харчування та предмети першої потреби за сучасними технологіями.

В Качанівській виправній колонії (№ 54) було оглянуто вартове приміщення та пост чатового – оператора, в якому проведено сучасний ремонт, дільниці периметру забороненої зони, цех № 1 та виставкову залу з продукцією виробництва установи, приміщення відділу нагляду і безпеки та чергову частину, кімнату для телефонних розмов, їдальню для засуджених, кімнату видачі посилок та передач, медичну частину установи з переобладнаними, згідно з сучасними вимогами, палатами та кабінетами медичного персоналу, лазньо-пральний комбінат.

Підбиваючи підсумки навчальних зборів, начальник міжрегіонального управління полковник внутрішньої служби Георгій Романов подякував колективам за високі результати, досягненні при виконанні службових обов’язків, та поставив завдання на майбутнє.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »