25 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
13.06.2018
Державна пенітенціарна служба України

Свідоцтво про базову загальну середню освіту видали засудженим Державної установи «Кам’янська виправна колонія (№ 101)»

11 червня 2018 року в загальноосвітній вечірній школі при Державній установі «Кам’янська виправна колонія (№101)» 6 засуджених отримали довгоочікуване свідоцтво про базову загальну середню освіту. Багато ув'язнених потрапивши в непрості життєві обставини, бачать у здобутті освіти чи не єдиний шанс повернутися на волю із надією на правослухняне життя.

«Звичайно, після закінчення терміну покарання у кожного із засуджених складеться нове життя. Але вже сьогодні багато з них планують вступити до вищих і середньо-технічних навчальних закладів і, як кажуть, почати життя з чистого аркуша», - говорить заступник начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи майор внутрішньої служби Сергій Ткач.

Педагогічний колектив також привітав та побажав своїм вихованцям вибрати вірний шлях, зуміти змінити свою долю і надалі ніколи більше не робити нічого такого, що могло б знову привести їх на лаву підсудних.

По завершені урочистостей відбулася нарада педагогічного колективу та керівництва установи, на якій були розглянуті питання підготовки до 2018-2019 навчального року, зміцнення матеріально-технічної та методичної бази навчального закладу, пріоритетні напрямки співпраці між освітянами та пенітенціаріями.

Кам’янська виправна колонія
Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№101)

версія для друку
Розширений пошук »