25 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
13.06.2018
Державна пенітенціарна служба України

У Державній установі «Веселівський виправний центр (№8)» пройшла щорічна перевірка зі службової підготовки за 2017-2018 навчальний рік

12 червня 2018 року атестований склад Державної станови «Веселівський виправний центр(№8)» склав щорічну інспекторську перевірку зі службової підготовки за 2017-2018 навчальний рік. Весь особовий склад установи продемонстрував теоретичні знання з усіх навчальних дисциплін та практичні уміння з фізичної, стройової та вогневої підготовки.

Оцінювали знання члени комісії з перевірки професійної підготовки особового складу установи за участі завідувача сектору професійної підготовки персоналу управління персоналу Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Сурмило Дмитра Володимировича. За результатами перевірки веселівські пенітенціарії показали гарний результат. В порівнянні з минулим роком поліпшився показник при виконанні нормативу розбирання та збирання пістолета Макарова.

Голова комісії майор внутрішньої служби Юрченко Віталій Миколайович подякував особовому складу за гарні результати та висловив бажання, щоб у наступному році цей показник покращився ще в декілька разів.

Державна установа « Веселівський виправний центр (№8)»

версія для друку
Розширений пошук »