25 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
13.06.2018
Державна пенітенціарна служба України

Урочистий випуск учнів в державній установі «Хмельницький слідчий ізолятор»

12 червня 2018 року стало особливим днем у житті для засудженого відділення господарчого обслуговування Степанюка Володимира Петровича та неповнолітнього ув’язненого Гриня Артема Анатолійовича. Цього дня вони здобули дуже важливий у житті документ – свідоцтво про базову загальну середню освіту. Це стало можливим завдяки важкій та кропіткій праці викладацького колективу Хмельницької ЗЗОШ №2, постійної підтримки представників відділу соціально-виховної та психологічної роботи установи, а також, що досить важливо наполегливості та старанності самих випускників.

На свято вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту завітали директор Хмельницької ЗЗОШ № 2 Войтюк Г.В а також заступник начальника установи з соціально-виховної та психологічної роботи підполковник внутрішньої служби Остапюк В.В.

За традицією свято розпочалось звучанням державного гімну України. Із теплими вітальними словами до випускників звернулась директор ЗЗОШ № 2, побажавши їм не зупинятись на досягнутому й у подальшому здобути повну середню освіту. Далі винуватці свята отримали такий довго очікуваний та по-справжньому важливий документ. Традиційно церемонія вручення свідоцтва про базову загальну середню освіту завершилась звучанням державного гумну України, а щасливі випускники замріяно складали плани на майбутнє життя…

версія для друку
Розширений пошук »