21 лютого 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
26.06.2018
Державна пенітенціарна служба України

В м. Харкові відбувся Круглий стіл на тему: «Подолання перешкод в отриманні документів, що посвідчують особу, серед засуджених»

26 червня 2018 року в м. Харкові на базі правового клубу «PRAVOKATOR» за ініціативою благодійної організації «Благодійний фонд «Право на захист», що є виконавчим партнером Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців було проведено круглий стіл на тему «Подолання перешкод в отриманні документів, що посвідчують особу, серед засуджених».

У роботі Круглого столу взяли участь представники Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців, Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації, Міністерства юстиції, Міграційної служби, прокуратури, суду та персонал установ виконання покарань із соціально-виховної та психологічної роботи.

Організатори столу ознайомили присутніх з напрямками діяльності благодійної організації «Благодійний фонд «Право на захист», з можливістю надання безоплатної правової допомоги біженцям, шукачам притулку, особам без громадянства, внутрішньо переміщеним особам.

Учасники розглянули й обговорили актуальні проблеми, пов’язані з підтвердженням громадянства України, оформлення паспортів громадян та підготовкою засуджених до звільнення.

Начальник Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України полковник внутрішньої служби Калівошко В.М. наголосив, що результати зустрічі мають велике значення для реалізації положень наказу Міністерства юстиції України № 974/5/467/609/280 від 03.04.2018 «Порядок взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб'єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк». Тісна співпраця з державними органами та громадськими організаціями сприятиме покращенню соціальній адаптації осіб, звільнених з установ виконання покарань, та вирішення їх життєвих проблем.

Учасники розглянули й обговорили актуальні проблеми та алгоритм дій щодо сприяння їх соціальній адаптації після прибуття до місця проживання.

Підсумовуючи результати зустрічі, завідувач сектору соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Мосійчук Ю.А. наголосив, що результатом заходів соціальної адаптації щодо осіб, звільнених з установ виконання покарань, є недопущення особами, які відбули покарання, повторного вчинення злочинів.

Учасники круглого столу дійшли спільного рішення про актуальність і необхідність проведення таких заходів для співробітників пенітенціарних установ, задля підвищення теоретичного та практичного рівня підготовки.

Управління соціально-виховної
та психологічної роботи із засудженими

версія для друку
Розширений пошук »