20 лютого 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
02.07.2018
Державна пенітенціарна служба України

МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО між Міністерством юстиції України та ГО «Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів».

НАПРЯМИ СПІВПРАЦІ:
Інспектування додержання конституційних прав і свобод громадян, які перебувають у пенітенціарних закладах.

Сприяння Міністерству юстиції України та Управлінню пенітенціарних інспекцій Міністерства юстиції (далі – управління пенітенціарних інспекцій) у реалізації функцій, покладених на них Конституцією України, законами і міжнародними договорами України, ратифікованими Верховною Радою України.

Сприяння у зміцненні співпраці Міністерства юстиції України та управління пенітенціарних інспекцій з інститутами громадянського суспільства на національному та регіональному рівнях.

Запобігання порушенням прав людини в пенітенціарних закладах та сприяння їх поновленню.

Сприяння проведенню внутрішніх інспекцій пенітенціарних закладів, створенню ефективного механізму збору інформації про факти порушення прав людини та реагування на виявлені факти.

Сприяння налагодженню правоосвітньої діяльності.

Метою цього Меморандуму є консолідація зусиль Сторін, спрямованих на покращення загальної ситуації з дотримання прав людини і основоположних свобод та правоосвітня діяльність.

Предметом цього Меморандуму є спільна діяльність Сторін задля досягнення мети Меморандуму, що здійснюється у форматі підготовки та реалізації спільних заходів та проектів. .


версія для друку
Розширений пошук »