20 лютого 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
02.07.2018
Державна пенітенціарна служба України

Відкриття XXVII фестивалю самодіяльної художньої творчості засуджених «Червона калина» у державній установі «Кременчуцька виховна колонія»

30 червня 2018 року в державній установі «Кременчуцька виховна колонія» відбулося відкриття XXVII фестивалю художньої творчості засуджених «Червона калина» за тематикою: «Коли в людини є народ, тоді вона уже людина», присвячений творчості Ліни Костенко.

Розпочався захід з вітального слова начальника відділу діяльності виховних колоній, загальноосвітнього та професійно-технічного навчання засуджених Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Адміністрації ДКВС України підполковника внутрішньої служби Гриценка О.В.

Учасників та гостей фестивалю привітала заступник начальника Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Вельцен В.С.

На Фестиваль завітали представники державних, громадських та релігійних організацій, ветерани і діти війни, ветерани праці, учасники антитерористичної операції, учасники організації об’єднаних сил, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України, культурні діячі, представники вищих та професійно-технічних навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл, бібліотек міста, учнівська та студентська молодь.

У Фестивалі взяли участь гості із Національної адміністрації пенітенціарних установ Республіки Молдова.

Протоієрей Української православної церкви отець Євгеній прочитав молитву за добробут українського народу, подякував організаторам фестивалю та засудженим за натхненну роботу, побажав сили духу, благословив на добрі справи.

Цьогорічний Фестиваль відчинив двері в дивовижно яскравий світ художнього слова видатної української поетеси Ліни Василівни Костенко. Ліна Костенко – унікальне явище в українській літературі, спадкоємиця кращих традицій не лише своєї нації, а й всього людства.

В цей літній, сонячний день глядачі поринули в нові теми і образи української землі, насолодились чудово підготовленою художньо-самодіяльною програмою: прозвучали мелодійні і глибоко філософські вірші та пісні із поетичних скарбів Ліни Василівни Костенко, побачили веселий, ліричний водевіль «Шельменко-денщик» за твором Квітки-Основ’яненка, інсценізацію роману «Маруся Чурай», яскравий флеш-моб та запальні танці. Усіх глядачів приємно вразив гімнастичний номер, де юнаки виконували складні та відточені акробатичні трюки. Гості поринули в сяйливий світ мистецтва: подивилися на яскраві вишиванки, бісероплетіння, квілінг, панчішну пластику і малюнки вихованців, витончені вироби із дерева і глини.

Зворушливий, колоритний концерт не залишив жодного глядача байдужим. Юні артисти здивували своїм талантом, артистичністю і натхненням, задушевним виконанням пісень, віршів та різноманітних номерів, за що глядачі віддячували аплодисментами. Всі учасники Фестивалю відкрили для себе духмяно-квітковий, витончено душевний, воістину Божий дар слова видатної української поетеси Ліни Костенко.

Чотирьох вихованців, яких за належну поведінку та активну участь у виховних заходах планується позитивно розглянути на педагогічній раді установи щодо можливого застосування до них умовно-дострокового звільнення.  

Управління соціально-виховної та
психологічної роботи із засудженими
Адміністрації ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »