20 лютого 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
03.07.2018
Державна пенітенціарна служба України

В УСТАНОВАХ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ ТА СЛІДЧИХ ІЗОЛЯТОРАХ ВЖИВАЮТЬСЯ ЗАХОДИ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ПЕРСОНАЛУ ВІДОМЧОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ

На виконання вимог Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах вживаються організаційні та практичні заходи щодо запобігання пожежам, забезпечення пожежної безпеки об’єктів Державної кримінально-виконавчої служби України, а також підвищення рівня організації служби, професійної підготовки та боєздатності пожежно-рятувальних підрозділів.

З метою вдосконалення навичок оперативного реагування у разі виникнення надзвичайної ситуації на протязі червня поточного року спільно з персоналом територіальних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій проведені практичні навчання з ліквідації умовної пожежі та території установ.

Головна мета таких спільних навчань – відпрацювання професійних навичок та оперативності реагування у разі виникнення загорання на об’єктах Державної кримінально-виконавчої служби, а також взаємодія з місцевими аварійними та відновлювальними службами, порядок евакуації персоналу та засуджених з небезпечної зони.

Особливо актуальним зазначений напрямок діяльності є у зв’язку з настанням спекотної погоди та напередодні жнивної кампанії.

Під час проведення спільних навчань працівники обмінялись позитивним досвідом, погодили питання взаємодії на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, перевiрили готовність особового складу і пожежно-рятувальної техніки, провели оперативне розгортання та ліквідацію умовної пожежі.

Управління Державної кримінально-виконавчої служби
Адміністрації ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »