20 лютого 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
11.07.2018
Державна пенітенціарна служба України

З нагоди Міжнародного дня Нельсона Мандели проведено семінар для засуджених та працівників державної установи «Білоцерківська виправна колонія (№ 35)»

Адміністрація ДКВС України спільно з представниками Регіонального програмного офісу УНЗ ООН у Східній Європі та Європейської програми боротьби з наркотиками та організованою злочинністю (EU-ACT) 9 липня 2018 року у державній установі «Білоцерківська виправна колонія№ 35» провели семінар, присвячений святкуванню Міжнародного Дня Нельсона Мандели.

Серед слухачів були представники адміністрації установи та засуджені. Ця подія була зосереджена на підвищенні поінформованості щодо правил Нельсона Мандели. Від Адміністрації ДКВС України виступив з вітальним словом начальник Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Валерій Калівошко. Керівник регіонального програмного офісу Жаннат Космухамедова, розповіла про Управління ООН з наркотиків та злочинності і представила основні положення правил Нельсона Мандели. Особливу увагу було приділено законодавчій допомозі, управлінню в’язницями та питанням охорони здоров’я в тюрмах, які є особливо важливими в умовах реформи. УНЗ ООН також надало інформацію про он-лайн курс навчання з правил Нельсона Мандели, який дозволяє розглянути практичні аспекти їх застосування.

Доповідь Жаннат Космухамедової було доповнено презентацією пана Хосе Мануеля Колодраса стосовно найкращих практик реформування в'язниць на прикладі Іспанії. Він розповів про її пенітенціарну структуру, продемонстрував її особливості та особливості іспанських в’язниць. Представник EU-ACT розповів про свою організацію та програму лікування наркозалежності у в’язницях, що стосується правила №4 Правил Нельсона Мандели. Пан Хосе Мануель Колодрас представив програми зниження шкоди та реабілітації у в’язницях.

З урахуванням вищезазначеного досвіду та в рамках реалізації заходів передбачених Паспортом реформ пенітенціарної системи та пробації заплановано розробка і впровадження корекційно-реабілітаційних програм з наркозалежними засудженими.

Управління соціально-виховної та
психологічної роботи із засудженими
Адміністрації ДКВС України.

Відділ з питань дотримання прав
засуджених та осіб, узятих під варту
Адміністрації ДКВС України.

версія для друку
Розширений пошук »