20 лютого 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
10.07.2018
Державна пенітенціарна служба України

Зірковий футбол у Селидівській виправній колонії (№82)

9 липня 2018 року в Державній установі «Селидівська виправна колонія (№82)» відбулося справжнє спортивне свято – в гості до засуджених для проведення товариського футбольного матчу завітали справжні зірки телебачення та естради. В рамках святкової програми «З Україною в серці» футбольний клуб м. Київ «Маестро» у складі зірок естради Олександра Сидоренко «Фоззі-бой», вокаліста гурту ТНМК; Віталія Борисюка – українського актора театру та кіно, телеведучого, Заслуженого артиста України; Олександра Педана – українського шоумена, телеведучого «Камеді клаб UA», «Підйом»; кліпмейкера Радіслава Лукіна, українського актора, теле- радіоведучого Андрія Джеджули - відвідали виправну колонію.

Гостей зустріли хлібом-сіллю працівники колонії на чолі з начальником установи підполковником внутрішньої служби Олексієм Чуєвим. Зіркам вручили символічні подарунки: ікони Божої Матері ручної роботи. Після чого гості спрямували на територію колонії.

На маленькому стадіоні відбувся мініматч з футболу 5/5. Зіркова команда проти команди засуджених. З перших хвилин знайомства панувала атмосфера гумору, сміху та азарту. Гра відбувалася до першого забитого голу. Перемога досталася гостям на п’ятій хвилині матчу. Команди обмінялися рукостисканнями, побажали один одному здоров’я, перемог та успіхів. Гості з задоволенням сфотографувалися з засудженими-футболістами. На прапору України оставили свої автографи, а засуджені з свого боку подарували зірковим гравцям ікони, зроблені власноруч. Усі залишилися задоволені і грою і знайомством.

Після гри зірки естради відвідали православний Храм установи, де запалили свічки за здоров’я засуджених та усіх жителів Донбасу.

Наприкінці, щиро попрощавшись, артисти пообіцяли приїхати до колонії знову, але вже з концертною програмою.

психолог відділу СВПР,
лейтенант вн. сл.
Олександр Лимар

версія для друку
Розширений пошук »