20 лютого 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
11.07.2018
Державна пенітенціарна служба України

Державну установу «Біленьківська виправна колонія (№99) з робочим візитом відвідав очільник однієї з колоній Південного міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції

10 липня 2018 року державну установу «Біленьківська виправна колонія (№99) з робочим візитом відвідав начальник державної установи «Казанківська виправна колонія (№93)» полковник внутрішньої служби Олександр Савенко.

У супроводі адміністрації установи Олександр Юрійович ознайомився з режимом тримання в установі, основними об’єктами охорони, режиму та нагляду. Також відвідав приміщення дисциплінарного ізолятору, житлової зони, храму Анастасії Узорешительниці, банно-пральний комплекс, їдальню для засуджених. Особливу увагу було приділено виробничій зоні установі.

«Такі заходи є дуже корисними як для гостей, так і для нашої установи. Адже це колосальний досвід, обмін робочими питаннями у сфері діяльності установ виконання покарань», - зауважив начальник установи підполковник внутрішньої служби Василь Жерепа.

Юлія Єнукова,
Державна установа «Біленьківська виправна колонія (№99)»

версія для друку
Розширений пошук »