21 лютого 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.07.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Покровській виправній колонії (№17) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено реєстрацію шлюбу

10 липня 2018 року в державній установі «Покровська виправна колонія (№17) – спеціалізована туберкульозна лікарня» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції представником відділу державної реєстрації актів цивільного стану Балаклійського реєстраційної служби районного управління юстиції Харківської області було урочисто проведено реєстрацію шлюбу засудженого.

Пара була знайома з юних років та проживали в одному місті, але це були прості дружні стосунки. З лютого 2017 року закохані почали проживати спільно, виховують трьох синів. Офіційно оформити свої стосунки молода пара наважилася тільки тоді, коли юнак потрапив за грати. В поточному році було 2 реєстрації стосунків.

«Прагнення засуджених оформити стосунки свідчить про планування свого майбутнього після звільнення, сприяє покращенню їхньої поведінки, прагнення до праці та прискорення повернення до вільного життя», - зазначив виконуючий обов’язки заступника начальника установи з соціально-виховної та психологічної роботи підполковник внутрішньої служби Олександр Гудько.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »