20 лютого 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.07.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Конотопському виправному центрі (№130) Північно-Східного міжрегіонального управління відбулося підведення підсумків роботи

10 липня 2018 року в державній установі «Конотопський виправний центр (№130)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбулася оперативна нарада співробітників відділу нагляду і безпеки з підведення підсумків службової діяльності за 1-ше півріччя 2018 року.

Нарада проводилась за участю старшого інспектора з особливих доручень відділу охорони, режиму та нагляду в Сумській області Управління ДКВС України Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції підполковника внутрішньої служби Сергія Лобанова. В ході наради було розглянуто щоденні робочі питання, підбито підсумки 1-го півріччя 2018 року та визначені подальші пріоритетні завдання на 2-ге півріччя 2018 року.

За результатами сумлінного виконання посадових інструкцій та проявлену пильність під час несення служби наказом по установі був заохочений співробітник відділу нагляду і безпеки – старший прапорщик внутрішньої служби Олексій Нечипоренко, який отримав цінний подарунок від адміністрації установи. Начальник установи Ігор Нестеренко подякував співробітникам відділу нагляду і безпеки за віддане та сумлінне виконання своїх службових обов’язків.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »