21 лютого 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.07.2018
Державна пенітенціарна служба України

АДМІНІСТРАЦІЄЮ ДКВС УКРАЇНИ ВЖИВАЮТЬСЯ ЗАХОДИ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ КОНТРОЛЮ ЗА ДІЯЛЬНІСТЮ УСТАНОВ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ ТА СЛІДЧИХ ІЗОЛЯТОРІВ

З метою здійснення цілодобового моніторингу за несенням служби особовим складом варт та чергових змін, а також станом правопорядку в підпорядкованих установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, відповідно до вимог Адміністрації ДКВС України в кожному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції створені та функціонують центри моніторингу відеоінформації.

Система відеомоніторингу дозволяє отримати достовірну картину подій у режимі реального часу, яка відображається на моніторах оператора відеосистеми, а також віддалено на смартфоні, планшетному чи персональному комп’ютері.

До зазначених центрів відеомоніторингу дистанційно підключено 131 установу та виведено відеоінформацію від понад 2 100 камер відеоспостереження, встановлених на території та об’єктах установ. Це дозволяє виявляти порушення під час несення служби та своєчасно реагувати на зміни в оперативній обстановці.

Вся відеоінформація з центрів відеомоніторингу надходить до відеомоніторингового центру Адміністрації ДКВС України.

Також забезпечено можливість цілодобового дистанційного моніторингу несення служби особовим складом варт у лікувальних закладах МОЗ України та поведінкою засуджених і осіб, узятих під варту. Всього в таких закладах впроваджено понад 100 камер відеоспостереження, які підключені до центрів відеомоніторингу міжрегіональних управлінь.

Розширення системи дистанційного моніторингу діяльності установ виконання покарань та слідчих ізоляторів є одним з приорітетних завдань Адміністрації ДКВС України в найближчій перспективі.
Управління Державної кримінально-виконавчої служби
Адміністрації ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »