20 лютого 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.07.2018
Державна пенітенціарна служба України

Упередження і профілактика заради життя.

Начальником управління персоналу Центрально-Західного міжрегіонального управління Інною Стаховською організовано та проведено для працівників міжрегіонального управління та державних установ «Вінницька установа виконання покарань (№1)» і «Вінницька виправна колонія (№86)» зустріч з представниками управління патрульної поліції у м.Вінниці.

Зустріч була націлена на запобігання і упередження випадків травмування серед підпорядкованого персоналу, на зростання кількості яких в цілому по державі звернута увага Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України. Поліцейськими донесено до присутніх актуальні питання з дотримання учасниками дорожнього руху Правил дорожнього руху України, останні зміни та доповнення до Правил, розкриття найпоширеніших порушень, що вчиняються водіями та пішоходами. Працівники патрульної поліції охопили не тільки питання сумної статистики порушень, а й акцентували увагу на умовах і причинах, що призводять до таких випадків, звернули увагу на права кожної із сторін подій, а також на шляхах врегулювання конфлікту, якщо він все-таки виникає.

Живе спілкування учасників по обговоренню минулих життєвих ситуацій, що виникали, та залишили слід непорозуміння щодо дії працівників поліції, додали зустрічі особистого характеру. Надані роз’яснення допомогли розібратись у них та супроводжувались рекомендаціями на подальше.

\


версія для друку
Розширений пошук »