21 лютого 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.07.2018
Державна пенітенціарна служба України

Працівники Адміністрації ДКВС України здійснили робочий візит до Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України.

11 липня з метою ознайомлення та надання практичної допомоги відбувся робочий візит представників Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України до Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України.

До Білоцерківського центру завітали – полковник внутрішньої служби Бондаренко Олексій Анатолійович (начальник управління ДКВС України Адміністрації ДКВС України) та полковник внутрішньої служби Ключ Вікторія Олександрівна (начальник управління персоналом Адміністрації ДКВС України).

Зустрів гостей начальник Центру полковник внутрішньої служби Дука Олег Анатолійович. Він провів для гостей екскурсію по території закладу, навчальному корпусу, ознайомив із навчально-матеріальним забезпеченням навчального процесу персоналу ДКВС України: бібліотекою, кабінетом педагогічної майстерності, навчально-методичним кабінетом дистанційного навчання, навчальним полігоном, гуртожитками та ін.

Під час зустрічі гості ознайомилися з напрацюваннями педагогічного колективу щодо навчально-методичного забезпечення навчального процесу, зі змістом навчальних програм для окремих категорій слухачів та домовилися про можливість більш тісної участі Адміністрації ДКВС України з їх удосконалення. Також, було представлено навчальні аудиторії їх функціональне призначення та матеріально-технічне наповнення.

Інформативною була зустріч представників Адміністрації зі слухачами центру, які нині проходять навчання. Слухачі виразили своє позитивне ставлення до навчального процесу, організації побуту та дозвілля слухачів у період курсового навчання.

У ході зустрічі було обговорено питання можливої участі Адміністрації ДКВС України, міжрегіональних управлінь у поліпшенні побутових умов слухачів та навчально-методичної співпраці з Білоцерківським центром.

Управління персоналу

версія для друку
Розширений пошук »