20 лютого 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
02.08.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Адміністрації ДКВС України проведено установчі збори щодо створення профспілкової організації

1 серпня 2018 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України було проведено загальні збори колективу з метою створення профспілкової організації Адміністрації ДКВС України.

Зі вступним словом до присутніх звернувся начальник Адміністрації ДКВС України генерал-майор внутрішньої служби Олександр Крикушенко, який наголосив, що головною метою діяльності профспілки є здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки. З урахуванням нової структури та статусу органів і установ, що забезпечують діяльність Державної кримінально-виконавчої служби України, пропонується утворити на базі Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України первинну профспілкову організацію.

За результатами розгляду питань та голосування всі присутні співробітники Адміністрації ДКВС України одноголосно підтримали пропозицію щодо створення Первинної профспілкової організація персоналу Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України. Головою обрано Романа Вербового, начальника організаційно-штатного відділу Управління персоналу Адміністрації ДКВС України.

Управління персоналу

версія для друку
Розширений пошук »