17 лютого 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
02.08.2018
Державна пенітенціарна служба України

Режимні заходи в Київському слідчому ізоляторі

02 серпня 2018 року в державній установі «Київський слідчий ізолятор» проведено тренування особового складу за умовним сигналом «Буря – 3». Під час тренування відпрацьовано порядок взаємодії відділів та служб установи, алгоритм дій та швидкість реагування при виникненні надзвичайних обставин. Головна мета таких тренувань – відпрацювання професійних навичок та оперативного реагування персоналу у разі виникненні надзвичайних обставин.

Після проведення практичних відпрацювань в установі організовано обшуки камерних приміщень, за результатами яких вилучено ряд заборонених для зберігання і використання ув’язненими та засудженими речей і предметів.

За підсумками проведених заходів за участі заступника начальника відділу організації діяльності слідчих ізоляторів Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України капітана внутрішньої служби Власюка О.В., старшого інспектора з особливих доручень відділу організації діяльності слідчих ізоляторів Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України старшого лейтенанта внутрішньої служби Онищук В.В. та керівництва установи проведено нараду з особовим складом та підведено підсумки оперативно-службової діяльності за липень місяць. Персоналу установи наголошено на безумовному дотриманні законності при виконанні службових обов’язків та попереджено про сувору дисциплінарну відповідальність за допущення порушень вимог чинного законодавства під час несення служби. Заходи із забезпечення належного правопорядку взято на особливий контроль.


версія для друку
Розширений пошук »