20 лютого 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
06.08.2018
Державна пенітенціарна служба України

Підведено підсумки оперативно-службової діяльності органів та установ ДКВС України за результатами роботи у першому півріччі 2018 року Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

02 серпня 2018 року на базі Вінницької виправної колонії (№ 86) відбулося підведення підсумків оперативно-службової діяльності органів та установ ДКВС України за результатами роботи у першому півріччі 2018 року Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Захід пройшов за участю начальника управління ДКВС України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Бондаренка Олексія Анатолійовича, начальника відділу організації діяльності слідчих ізоляторів управління ДКВС України Адміністрації ДКВС України підполковника внутрішньої служби Булка Олександра Степановича, виконуючого обов’язки начальника Центрально – Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Бойчука Володимира Володимировича, начальників міжрегіональних управлінь ДКВС та за участі керівництва установ виконання покарань.

В ході візиту здійснено обхід території державної установи «Вінницька виправна колонія (№ 86)», проведено стройовий огляд та інструктаж чергової зміни, практичні відпрацювання дій особового складу при надзвичайних обставинах за сигналом «Буря – 4» та заняття за категоріями безпосередньо на навчальних місцях.

Учасники наради ознайомились з екіпіруванням групи швидкого реагування установи та відомчої пожежної команди. Також присутнім продемонстровано проведення навчальних стрільб та дії співробітників у разі виникнення надзвичайних обставин.

В ході наради обговорено ключові питання, які потребують постійної уваги в діяльності підпорядкованих підрозділів та зосереджено увагу на необхідності проведення комплексних профілактичних заходів в установах виконання покарань за участю всіх підрозділів виправних закладів у напрямку покращення оперативної обстановки в місцях позбавлення волі.

За сумлінне ставлення до покладених обов’язків та високі показники у службовій діяльності ряд співробітників установ виконання покарань Вінниччини, Хмельниччини та Чернівеччини були нагороджені почесними грамотами Центрально-Західного міжрегіонального управління.

Наостанок начальником управління ДКВС України полковником внутрішньої служби Бондаренком Олексієм Анатолійовичем підведено підсумки наради та поставлено завдання на 2 півріччя 2018 року, а також надано принципову оцінку діяльності виправних закладів міжрегіонального управління, відмічено установи, які досягли позитивних результатів, та акцентовано увагу на подальшому вирішенні проблемних питань в даному напрямку роботи.

Управління ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »