17 лютого 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
06.08.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Адміністрації ДКВС України проведено оперативну нараду Керівництва Адміністрації ДКВС України

03 серпня 2018 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України було проведено нараду керівництва Адміністрації ДКВС України за участі керівників міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

На початку наради начальник Адміністрації ДКВС України Олександр Крикушенко представив присутнім новопризначених керівників Адміністрації ДКВС України та міжрегіональних управлінь.

Під час наради обговорено ряд проблемних питань щодо забезпечення правопорядку в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах. Особливу увагу було приділено стану оперативної обстановки в органах і установах Державної кримінально-виконавчої служби України, причинам та умовам скоєння втеч з державних установ «Південна виправна колонія (№ 51)», «Софіївська виправна колонія (№ 45)», «Житомирська виправна колонія (№ 4)» та стану споживання і розрахунків за комунальні послуги та енергоносії в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах ДКВС України за перше півріччя 2018 року.

Перші заступники керівників міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції доповіли про показники по кожному із напрямків роботи, які виносилися на порядок денний наради, проблемні питання, що виникають у діяльності, та обговорили шляхи вирішення цих питань.

Підводячи підсумки, Олександр Крикушенко наголосив присутнім на необхідності проведення комплексу профілактичних заходів у напрямку покращення оперативної обстановки, зосередив увагу на невідкладному виконанні, суворому та постійному особистому контролі за дотриманням вимог законодавства, нормативно-правових актів Міністерства юстиції та вказівок Адміністрації ДКВС України.

Управління персоналу

версія для друку
Розширений пошук »