20 лютого 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
06.08.2018
Державна пенітенціарна служба України

ХХVІІ фестиваль «Червона калина» завершено

Митцю не треба нагород,
Його судьба нагородила.
Коли в людини є народ,
тоді вона уже людина.
Ліна Костенко

04 серпня 2018 року у Мелітопольській установі виконання покарань (№144) успішно завершився ХХVІІ фестиваль самодіяльної художньої творчості неповнолітніх засуджених «Червона калина». В цьому році гаслом даного фестивалю стали слова поетеси Ліни Костенко: «Коли в людини є народ, тоді вона уже людина». Щорічний фестиваль «Червона калина» зібрав на гостинній Мелітопольській землі широке коло співробітників, друзів, батьків, колишніх вихованок, вельмишановних гостей. Серед них були: Ірина Рудніцька – головний спеціаліст відділу соціально – психологічної роботи із засудженими Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Адміністрації ДКВС України, Станіслав Долгий – завідувач сектору соціально – виховної та психологічної роботи Південно–Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації, представники громадських та релігійних організацій.

Учасників та гостей Фестивалю привітали головний спеціаліст відділу соціально-психологічної роботи із засудженими Адміністрації ДКВС України Ірина Рудніцька та начальник Державної установи «Мелітопольська установа виконання покарань (№144)» полковник внутрішньої служби Світлана Рулєвська.

Естафету було прийнято від колег Прилуцької виховної колонії, які звернулись зі словами привітання і побажання творчих успіхів та зростання. Традиційно вони передали атрибутику свята.

Під час концерту прозвучали вірші відомої поетеси Ліни Костенко, було продекламовано уривок з історичного роману «Маруся Чурай», звучали мелодійні пісні про Україну, глядачі з інтересом спостерігали за яскравими постановками українських танців та гумористичних сценок.

Під час фестивалю засуджені дівчата та гості вшанували пам'ять усіх загиблих у військових подіях на Сході України хвилиною мовчання. Фіналом свята стала цікава та емоційно насичена хореографічна постановка з назвою «Україна», під час якої усі вихованки заспівали пісню, яка супроводжувалась танцем із символічним жовто–блакитним прапором, символами миру, злагоди та добробуту.

Присутні наприкінці концерту почули слова вдячності від колишніх вихованок: «Завжди з радістю сюди повертаємось, бо колонія дала нам квиток у майбутнє. Тут ми навчились всьому, що стало у пригоді на свободі, нам дали цінний багаж знань та найголовніше – допомогли розібратися в собі та своїх життєвих проблемах». Виступили також батьки вихованок з побажаннями до своїх доньок та словами вдячності до всього персоналу колонії.

Традиційно свято для гостей завершилося відвідуванням виставки творчих робіт вихованок – гарні вишиті рушники, в’язані серветки, роботи з бісеру, картини, оформлені у стилі декупаж і топіарії.

Фестиваль самодіяльної творчості «Червона калина», що традиційно проводиться влітку, є важливим для становлення особистості неповнолітніх, сприяє розвитку морально-етичних рис їх характеру, творчих здібностей та потенціалу.

 

Управління соціально-виховної
та психологічної роботи із засудженими

Начальник Управління соціально-виховної
та психологічної роботи із засудженими
полковник внутрішньої служби
В.М. Калівошко

версія для друку
Розширений пошук »