14 листопада 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
07.08.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Київському слідчому ізоляторі проведено робочу зустріч щодо відпрацювання алгоритму використання методики оцінки ризику та потреб щодо неповнолітніх ув’язнених

Представниками Проектного офісу з питань пробації Міністерства юстиції України спільно з представниками Адміністрації ДКВС та практичними працівниками ДУ «Київський слідчий ізолятор» проведено робочу зустріч з метою розробки та відпрацювання алгоритму використання методики оцінки ризику та потреб щодо неповнолітніх ув’язнених.

Розробка та запровадження методики оцінки ризику та потреб щодо неповнолітніх у виховних колоніях передбачена паспортом реформи пенітенціарної системи України. Обмін інформацією між підрозділом пробації, слідчим ізолятором та виховною колонією дозволить забезпечити поступовість у роботі та безперервність проведення соціально-психологічної роботи з неповнолітнім клієнтом у разі його засудження до покарання у вигляді позбавлення волі. Персонал слідчого ізолятору та виховної колонії зможе використовувати інформацію, зібрану працівниками підрозділів пробації в межах підготовки досудової доповіді для організації подальших заходів, спрямованих на мінімізацію ризиків вчинення повторного правопорушення.

На даний час триває процес пілотування персоналом виховних колоній методики оцінки ризику та потреб щодо неповнолітніх для відпрацювання інструменту, що забезпечить можливість ефективно використовувати міжнародні стандарти у соціальній роботі з неповнолітніми правопорушниками.

Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими

версія для друку
Розширений пошук »