14 листопада 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
07.08.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Адміністрації ДКВС України відбулося друге засідання Робочої групи з питань удосконалення психологічної допомоги засудженим та особам, узятим під варту

6 серпня 2018 року в Адміністрації ДКВС України відбулося друге засідання Робочої групи з питань удосконалення психологічної допомоги засудженим та особам, узятим під варту, під головуванням Торкунова Олега Миколайовича, заступника начальника Адміністрації з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту.

Метою зустрічі було підведення підсумків роботи за результатами першого засідання, обговорення пропозицій та визначення завдань щодо діяльності психологічної служби, а також презентація та обговорення навчальної програми первинної професійної підготовки психологів відділів соціально-виховної та психологічної роботи установ виконання покарань, слідчих ізоляторів.

На засіданні були присутні представники Міністерства юстиції України, Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України, Державної установи «Центр пробації», навчальних закладів та громадських організацій.

У своєму вступному слові Олег Миколайович Торкунов акцентував увагу присутніх на важливості удосконалення психологічної допомоги засудженим та особам, узятим під варту, підвищення ефективності роботи психологів установ виконання покарань, слідчих ізоляторів на сучасному етапі реформування Державної кримінально-виконавчої служби України. При цьому зауважив, що необхідною умовою досягнення позитивної динаміки в даному напрямку є підвищення рівня професійної компетентності психологів. Учасниками Робочої групи було прийнято рішення щодо внесення пропозицій та розробки комплексу заходів, які будуть спрямовані на вирішення проблемних питань для досягнення мети удосконалення психологічної допомоги засудженим та особам, узятим під варту.

Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими

версія для друку
Розширений пошук »