13 листопада 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
08.08.2018
Державна пенітенціарна служба України

Підведено підсумки роботи установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції за перше півріччя 2018 року у напрямках охорони, режиму та нагляду

07 серпня 2018 року на базі ДУ «Кропивницька виправна колонія (№ 6)» відбулося підведення підсумків роботи відділів охорони, режиму та нагляду підпорядкованих Південному міжрегіональному управлінню з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції установ виконання покарань та слідчих ізоляторів за перше півріччя 2018 року.

Захід проведено під головуванням начальника управління державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації державної кримінально-виконавчої служби України полковника внутрішньої служби Бондаренка Олексія Анатолійовича.

У нараді з підведення підсумків також взяли участь начальник Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції полковник внутрішньої служби Малахов Олександр Анатолійович та керівний склад управління.

Захід розпочався з проведення стройового огляду. Після чого було оголошено план наради, в рамках якого присутні були розподілені на групи по категоріям для виконання практичних занять та ознайомлення з об’єктами установи.

Практичні заняття проводились за тематикою: обладнання вартового приміщення, порядок зарядження та розрядження зброї; порядок та організація проведення загального розводу в установі; екіпірування та практичні дії групи швидкого реагування установи за сигналом оповіщення та «Буря- 3» та «Буря-4» т із залученням пожежно-рятувального загону ДСНС в Кіровоградській області.

Керівництвом Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, Південного міжрегіонального управління та іншими учасниками заходу був здійснений обхід об’єктів відділу охорони (місце заряження та розрядження збої, спостережна вишка контрольно-пропускний пункт по пропуску транспорту, приміщення пуль та управління технічними засобами охорони), приміщень дисциплінарного ізолятору, дільниці посиленого контролю, а також житлової зони, чергову частину, приміщення їдальні, відділення соціально-психологічної служби, вартове приміщення, тощо.

В результаті огляду об’єктів було надано оцінку стану їх готовності, визначені позитивні моменти, перспективні напрямки, що потребують покращення, встановлення терміни для удосконалення та виконання рекомендацій. За результатами заслуховування доповідей, керівництвом Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України та Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції надана оцінка прийняті діяльності роботи кожної установи за перше півріччя поточного року,прийняті відповідні рішення та поставлені завдання на наступний період 2018 року.

  Кращих працівників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів за результатами роботи за перше півріччя 2018 року було заохочено відзнаками та грамотами.

На завершення наради, керівництвом Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України та Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції було відмічено, що введення в практику проведення такого роду заходу в поєднанні з практичними заняттями, оглядом та оцінюванням об’єктів установ відбування покарань та слідчих ізоляторів має позитивну перспективу, та дозволяє учасникам отримати позитивний досвід та практичні навички.

Управління ДКВС України

версія для друку
Розширений пошук »