14 листопада 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
08.08.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Адміністрації ДКВС України відбулась робоча зустріч з Благодійною організацією «FREE ZONE»

7 серпня 2018 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України відбулась робоча зустріч представників Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України та Благодійної організації «FREE ZONE», з приводу обговорення плану реалізації Меморандуму між Міністерством юстиції України та Благодійною організацією «FREE ZONE».

В зустрічі взяли участь заступник начальника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України Олег Торкунов, представники Адмінстрації ДКВС України, ДУ «Центр пробації», ДУ «Центр охорони здоров’я ДКВС України» та представник Благодійної організації «FREE ZONE».

Під час робочої зустрічі представник «FREE ZONE» ознайомив з положеннями Меморандуму та можливостями сфери співпраці, до якої буде входити:
1. Пенітенціарна пробація, підготовка до звільнення, соціальна адаптація;
2. Надання соціальних правових, освітніх, медичних, психологічних послуг ув’язненим/засудженим;
3. Забезпечення дотримання прав засуджених та ув’язнених, усунення правових бар’єрів в доступі до наявних в суспільстві послуг;
4. Подолання стигми та дискримінації стосовно уразливих до ВІЛ груп населення, які перебувають/перебували у пенітенціарній системі, на національному та регіональному рівнях.

Присутні висловили свої думки та пропозиції щодо подальшої співпраці та вдосконалення реалізації плану реалізації Меморандуму.

Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими

версія для друку
Розширений пошук »