17 лютого 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
09.08.2018
Державна пенітенціарна служба України

Покровська виправна колонія (№ 17) Північно-Східного міжрегіонального управління готується до участі у «святковій» ярмарці

Державна установа «Покровська виправна колонія (№ 17) – спеціалізована туберкульозна лікарня» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції готується до участі у «святковій» ярмарці в місті Балаклія.

В ярмарці, присвяченій святкуванню Дня незалежності України, беруть участь всі підприємства Балаклійського району. Кожного року голова райдержадміністрації Степан Масельський пропонує колонії взяти участь та показати мешканцям асортимент продукції, яку можуть виготовити засуджені. Асортимент продукції на ярмарці складатиме майже 20 найменувань.

«Установа протягом 15 років приймає участь в даному заході. Люди ознайомлені з нашою продукцією і залюбки приходять купувати наш товар. В цьому році ми покладаємо багато часу, щоб задовольнити наших постійних та нових покупців», - зазначає засутпник начальника установи підполковник внутрішньої служби Андрій Клименко.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »